Úvod »PRO ŽENY » Parfémované sprchové gely

Parfémované sprchové gely

Sprchový gel ve vaší oblíbené vůni s hydratačním komplexem a konopným olejem. Účinně myje pokožku a ošetřuje ji díky vlastnostem tělového mléka, pleť je po umytí hladká, hebká a chráněná proti vysušení.

KONOPNÝ OLEJ

Konopný olej dokáže účinně redukovat příznaky stárnutí. Nenasycené mastné kyseliny mají výborné uklidňující, protizánětlivé a regenerační schopnosti, zajišťují pokožce přirozenou vláčnost, a zamezují tak vzniku vrásek. Vnější aplikace konopného oleje pomůže zmírnit či úplně vyléčit také kožní problémy projevující se vysoušením a praskáním pokožky, ale i akné, atopický ekzém či lupénku. Díky svým unikátním vlastnostem se konopný olej přidává i do řady dalších kosmetických přípravků, jako jsou šampony na vlasy, mýdla nebo balzámy na rty. Je zřejmé, že unikátní složení konopného oleje a jeho blahodárný vliv na zdraví zaručuje tomuto “zelenému zázraku” místo i v domácnosti moderního člověka. A nebojte se, konopný olej se vyrábí z konopí setého, takže neobsahuje žádné omamné látky. Pocítíte “pouze” jeho skvělé účinky.


TIP: Použijete-li více výrobků stejné vůně – sprchový gel, tělový balzám, parfém – vůně se zafixuje a vydrží pak na těle velmi dlouho.

Obsah: 200 ml, Cena: 100,00 Kč


Essens w128 Sprchový gel

naše cena 190 Kč

Zboží máme skladem