Blog » Tajemství úspěchu: Vaše Image
PARFÉM A IMAGE

 

Image je způsob, jakým komunikujeme s okolím, jak vnímáme sami sebe a jak naše okolí vnímá nás.

Pocity, které vyvoláváme u ostatních lidí, mají vliv na to, jak s námi druzí jednají a jaké příležitosti jsou nám ochotni nabídnout.

Například výběr pracovníků na vhodné pozice probíhá formou osobního pohovoru. Zkušený personalista do procesu výběru zapojí všechny své smysly. Zajímají jej nejen uchazečovy pracovní zkušenosti a vzdělání, ale také jeho vzhled,  způsob jakým komunikuje, tón hlasu, stisk ruky, vůně.

Vůně pak má podle nových vědeckých poznatků ze všech smyslových vjemů nejsilnější účinek. Působí bezprostředně na psychický stav člověka. Žádná jiná smyslová funkce není tak silně spojena s informacemi uloženými v podvědomí jako čich.

Chceme-li vytvořit pozitivní image, ať již se jedná o pracovní či osobní schůzku,  je nezbytné, aby všechny součásti  naší image byly v harmonickém souladu. Image má být čitelná, konzistentní a současná. Rádi Vám pomůžeme pomocí speciálně vytvořeného přehledného průvodce vybrat tu správnou vůni pro Vás, či pro vaše blízké, vůni, která Vás bude doprovázet při vašem úspěchu.

Jak vybrat ten správný parfém právě pro Vás?

Nakoupit parfém zde v E-shopu

Nakoupit parfém přímo u výrobce

 

Více informací k uvedené problematice, naleznete zde:

https://odour.webnode.cz/news/co-vime-o-pachovych-latkach/

https://www.v-poradkyne.euweb.cz/Co%20je%20image.htm