10 důvodů PROČ pít ALOE VERA GEL

10.Dentální hygiena- Aloe vera má velmi prospěšné účinky na celkové zdraví ústní dutiny. Proto se pravidelným pitím Aloe Vera Gelu staráte také o svou ústní dutinu!

9.Utlumení bolesti- Aloe vera aktivuje funkci fibroblastů. Fibroblasty jsou malé buňky zodpovědné za tvorbu kolagenu (nejvíce zastoupené bílkoviny). Přispívají k utlumení bolesti při menších popáleninách, řezných ranách, odřeninách a podráždění pokožky.

8.Zdravé trávení- Zdravý trávicí trakt zabezpečuje absorpci výživných látek z konzumované potravy do krevního oběhu. Aloe vera má přirozené detoxikační schopnosti. Pravidelné pití Aloe Vera Gelu může zlepšit funkci střev, zvýšit absorpci proteinů a současně snížit výskyt nepřátelských bakterií-to vše přirozenou cestou! Aloe vera má rovněž příznivé účinky při pálení žáhy aostatních zažívacích problémech-žaludeční a dvanácterníkové vředy.

7.Posílení imunitního systému-Aloe vera přirozeně podporuje imunitní systém. Imunitní systém chrání náš organismus po celý den a aloe vera mu svým obsahem přirozených „posilovačů“ imunity poskytuje dostatečné zásoby, z nichž může čerpat.

6.Regulace tělesné váhy a přísun energie- Aloe Vera Gel při pravidelném užívání pročišťuje trávicí systém. Naše strava obsahuje mnoho škodlivých látek, které mohou být příčinou únavy a vyčerpání. Aloe Vera Gel vám dodá více energie, budete se cítit lépe a pomůže vám udržet zdravou tělesnou váhu.

5.Obnova kolagenu a elastinu- Aloe vera může přidat do vašeho organismu bohatou zásobu stavebních látek k udržení zdravé pokožky. Pokožka si je přirozeně doplňuje každých 21 až 28 dní. Denní přísun těchto látek pomocí Aloe vera pomůže vaší pokožce bojovat proti následkům stárnutí! Denní dávka Aloe Vera Gelu je právě to, po čem vaše pokožka touží.

4.Denní dávka minerálních látek- Mezi minerální látky obsažené v aloe vera patří vápník, sodík, železo, draslík, chrom, hořčík, mangan, měď, a zinek. Jak skvělé zásoby v jednom! Všichni víme, že pro udržení celkového zdraví nesmí v naší stravě chybět jídla s obsahem vitamínů a minerálních látek. Aloe Vera Gel je přirozený a zdravý způsob, jak zásobit náš organismus těmito látkami. Minerály jsou nepostradatelné pro zachování všech tělesných funkcí. Tělo dokáže správně štěpit pouze po jejich „přetrávení“ rostlinami.

3.Denní dávka vitamínů- Aloe Vera Gel obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a E, dále kyselinu listovou a niacin. Lidský organismus si zásobu těchto vitamínů nedokáže vyrobit, a proto je musíme neustále doplňovat vhodnou stravou.Nejlepším způsobem je pravidelné pití Aloe Vera Gelu, který v našem organismu vybuduje přirozený obranný systém.Působí jako prevence proti infekčním nemocem, posilují imunitu a zajišťují zdravou pleť a pevné vlasy.

2.Protizánětlivé vlastnosti- Aloe Vera Gel obsahuje 12 přírodních látek s protizánětlivým působením bez vedlejších účinků. Aloe může rovněž podpořit správné funkce pohybového ústrojí.

1."Stavební prvky" organismu- Stavebními prvky našeho organismu jsou aminokyseliny. Osm z těchto esenciálních kyselinsi však organismus nedokáže vytvořit. Obsahuje je ale aloe vera! Působí protizánětlivě, jsou zálkadními moduly bílkovin.

Jen pomyslete – stačí 15-90 ml denně.....